Wybor ogrodzenia

Wybor ogrodzenia

Lis 10

Wybor ogrodzenia

Zarządzanie własnością niestandardowe budowy

Najprostszym sposobem, aby wyjaśnić, co właściwością „niestandardowym budowie” jest określenie go jako nieruchomości, które nie są wykonane z cegły lub kamienia ścian z łupków lub dachówką. Istnieje wiele przykładów „nietypowych” właściwości konstrukcyjnych, ale wydają się być bardzo specyficzne dla obszaru, w zależności od rodzaju materiałów, które są łatwo dostępne w budowie.aminokwasy bcaa

Przykłady „niestandardowe” Budowa domów

Istnieje wiele przykładów „niestandardowe” domów budowlanych, od tych zbudowanych wyłącznie z drewna do betonu i prefabrykowanych domów. Istnieje niemal 1,5 mln tych ostatnich typach domów w Wielkiej Brytanii, a powstały głównie w trakcie i powojenne jak „tanie” mieszkania. Niestety w przeciwieństwie do cegły lub kamienia, betonu nie trwa tak długo i właściwości wkrótce cierpi na kruszenie betonu i stali, który wiąże ze sobą korozji betonu, powodując pęknięcia pojawiają. W rezultacie trudno jest uzyskać zarówno hipotecznych oraz ubezpieczenia do nabycia lub żyć w tego typu właściwości.

Firmy powodem hipotecznych nie podoba pożyczanie na tego typu domów jest to, że właściwości te nie są uważane za „bezpieczne pożyczać” z różnych powodów. Głównym powodem jest to, że popyt na mieszkania „niestandardowe” jest ograniczona, więc jeśli domyślnie na kredyt hipoteczny, to będzie trudniej je sprzedać i odzyskać swoje pieniądze. Inne powody to trudności w utrzymaniu drewna lub betonu domu, i dlatego nie chcą pożyczać w przypadku, gdy nieruchomość nie została właściwie utrzymane, co może spowodować, że traci swoją wartość bardzo szybko. Ponownie, to oznacza, że ??jest trudniej firma hipotecznych odzyskać swoje pieniądze powinny za zwłokę od płatności z jakiegokolwiek powodu.

Top 10 wskazówek przy rozważaniu zakupu niestandardowego domu

– autor artykułu