Bramy do ogrodzenia

Bramy do ogrodzenia

Sie 24

Bramy do ogrodzenia Kliknij kartę sieci bezprzewodowej. Zobaczysz listę preferowanych sieci. Można przewinąć listę, aby podświetlić swoją sieć bezprzewodową, a następnie wybrać ruch w górę. Powtórz ten proces, aż sieć domowa jest wyświetlany w górnym położeniu. Rozwiązanie to zapewni sieć domową pojawia się u góry listy dostępnych sieci. Będzie także zminimalizować ryzyko kliknięciu i zalogowaniu się do niewłaściwej sieci.

Można również zrobić kilka innych zadań związanych kierownictwu przez Network Connection Properties okna dialogowego bezprzewodowej. Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić za pomocą tego okna dialogowego jest kontrola, czy komputer będzie automatycznie łączyć się z tą siecią, gdy jest w zasięgu. W większości przypadków nie chcesz tego robić, ponieważ może narazić Cię na ryzyko posiekany jeśli nie zdaje sobie sprawy, jesteś podłączony do sieci. Aby wyłączyć tę funkcję, należy wybrać jedną z preferowanych sieci wymienionych na karcie sieci bezprzewodowej. Gdy sieć ta jest zaznaczona, wybierz przycisk Właściwości. Spowoduje to otwarcie okna dialogowego Właściwości dla wybranej sieci. Wybierz zakładkę połączenia w górnej części okna dialogowego. Jeśli jest znacznik wyboru z przodu, „Połącz, gdy ta sieć jest w zasięgu,” usuń zaznaczenie, aby uniknąć tego problemu.

Znajdź więcej przydatnych informacji na temat aspektów gospodarczych hotspotów WiFi i wiele innych – wszystko o XP Wireless Access Point w XP Wireless Access Point

– autor artykułu