Ogrodzenie betonowe

Ogrodzenie betonowe

Paź 14

Zwiększyć żywotność notebooka Z tych Złote Porady

Laptopy, tak jak każde inne maszyny doświadczyć zużycie, a tym samym wymagają wymiany co kilka lat. Pragnienie hodowcy, ulepszone i nowszym sprzęcie i oprogramowaniu zawsze utrzymuje się wśród użytkowników. Użytkownicy zbliżyć się do nowej technologii często rzucać starszy, jeszcze zanim to potrzebne. Tak więc, jeśli jesteś wśród tych, którzy chcą, aby ich lappy dłużej, oto kilka wskazówek, które można dodać do długości danego urządzenia znajduje się znacznie. Tak, dodaj do swojego życia komputerów wykonując ten prosty wskazówki i listę nakazów i zakazów.

Płyny są kompletnym no-no: Picie kawy, herbaty i innych płynów jest bardzo częste podczas pracy na komputerze, ale utrzymanie ich zbyt blisko może okazać się niebezpieczne. Przechodziły może spowodować wiele wewnętrznego uszkodzenia mikro komponentów zainstalowanych wewnątrz urządzenia, a nawet może spowodować uszkodzenie układów. Tak więc, należy unikać trzymania płynów, jeśli czujesz potrzebę picia, tylko pić i utrzymywać, że szkło / butelkę dalej.

Jedzenie; trzymać go z dala, to nie twoja tabela: Jedzenie nad swoim laptopie może sprawić, że małe cząstki i okruchy spadają między klawisze klawiatur, które jest niczym zaproszenie do małych błędów. Te okruchy może również powodować szkody dla obwodów, a nawet może pogorszyć wygląd stylowej maszynie.

Czyste ręce są niezbędne podczas korzystania z laptopów: Cleaner ręce mogą dokonać za pomocą laptopa o wiele łatwiejsze, a także może zapobiec plamy na dłoni z przeniesieniem na to samo. W ten sposób powłoka z urządzenia może być tak, że jest dłuższy.

Oprogramowanie antywirusowe jest koniecznością: program antywirusowy jest jak system obrony laptopa, który zawsze musi być zainstalowane i zaktualizowane najwcześniej , w przypadku gdy licencja wygasła.

– autor artykułu