Podzial kosztu ogrodzenia pomiedzy sasiadami

Podzial kosztu ogrodzenia pomiedzy sasiadami

Sie 11

Podzial kosztu ogrodzenia pomiedzy sasiadami

Zbyt mała, aby Fail – co Ameryka może się nauczyć od Tiny Grecji

Grecja; odkąd przeniósł się do Ameryki i przez lata, staram się znaleźć wiadomości, żadnej wiadomości o Grecji w lokalnych i krajowych gazetach amerykańskich. Ale po latach braku zrobić tak, doszedłem do wniosku, że Grecja, jest naprawdę zbyt mały – to nie ma znaczenia. To oczywiście była zmiana z 2010 Rolling In …

Minęło już około dwóch miesięcy, które, ku mojemu zaskoczeniu szokujące, byliśmy bombardowani z aktualnościami na temat Grecji. Każdego dnia, istnieje jeden lub więcej artykułów w przedniej stronie Wall Street Journal i innych gazetach, wszystkie analizującego znaczenie Grecji w Unii Europejskiej, w szczególności, a kondycja finansowa na świecie w ogóle. Spędziłem kilka ostatnich dni w Danii i Niemczech, a dzień nie wychodzi przez nie widząc Grecję na stronach przednich, środkowych i tylnych Financial Times i innych gazet pisanych w językach poza czterema osobiście mogę mówić. Więc pytanie jest, co sprawia, że ??mało malutkie Grecja, nagle w centrum wszechświata ponownie? Nie zrozumcie mnie źle, jestem zachwycony, że Grecja jest w wiadomościach codziennie, ale pytanie brzmi, dlaczego Grecja ma znaczenie?

Grecja jest drobna gospodarka strefy euro, może 2-3% PKB, ale to, co się liczy, to fakt, że Grecja używa euro jako swoją walutę i sam, że Grecja może pójść pod wysyła fale uderzeniowe do społeczności finansowej, w obawie przed zagrożeniem jeden kraj schodząc może podjąć inne kraje o podobnych problemach z nim również.

Sprawa stała się krytyczna, gdy Grecja ogłosiła, że ??jej deficyt budżetowy jako procent PKB był znacznie wyższy, co zostało zgłoszone przez poprzednią administrację, 12 lub 13% mają być dokładne, sposób powyżej wymaganego przez Unię 3%. Jeden miał tylko patrzeć na podobnych krajach takich jak Portugalia i Hiszpania, aby zobaczyć, że też miałem bardzo wysokie deficyty budżetowe.

– autor artykułu